ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12398320
*
nr 1239 8320
Spegel
med konsolbord. Höjd: 66-147 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 mars 2019
kl 19:14:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/3 11:58:50
1
700 kr
4/3 09:54:02
2
800 kr
4/3 10:09:35
3
1.200 kr
4/3 16:38:02
4
1.100 kr
4/3 16:38:02
3
1.200 kr (Budbetjänt)
4/3 16:41:55
4
1.500 kr
4/3 18:49:53
3
1.500 kr
4/3 18:49:53
4
1.500 kr (Budbetjänt)
4/3 18:51:26
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsolbord spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1239 8320
Spegel
med konsolbord. Höjd: 66-147 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 mars 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/3 11:58:50 | 1 | 700 kr |
4/3 09:54:02 | 2 | 800 kr |
4/3 10:09:35 | 3 | 1.200 kr |
4/3 16:38:02 | 4 | 1.100 kr |
4/3 16:38:02 | 3 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
4/3 16:41:55 | 4 | 1.500 kr |
4/3 18:49:53 | 3 | 1.500 kr |
4/3 18:49:53 | 4 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
4/3 18:51:26 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsolbord spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23